Zote (Svensk hund)
vill komma hem!
Frodo (svensk hund)
Alla mina syskon har hittat hem!
Betsy Bat
Underbar liten tjej. Älskar barn och hundar.
Jack8
Behöver akut nytt hem utan barn

Efterlysning

På nyårsnatten försvann min älskade hund Neo ifrån vår gård i Tygelsjö. Han är en rottweilerhane på 6 månader. Svart med bruna tecken, chippad.

Jag har inte hört något om honom, inte någon som sett honom eller liknade sedan dess och jag lider otroligt mycket av detta, för han betyder allt för mig.

Jag tror att någon tagit Neo och tänker behålla honom, och skulle mitt mail komma till den som har honom, snälla lämna honom tillbaka, jag köper en ny hund åt er, så länge ni bara ger mig min Neo tillbaka.

Har du sett eller hört något som kan leda min hund hem igen kommer du belönas generöst. Jag gör allt för att min älskling ska komma tillbaka.

SNÄLLA sprid detta vidare!

Har gjort allt, polisanmält, anmält på diverse hemsidor, radion, Sydsvenskan, Kvällposten, lappar överallt där jag bor osv.

Therese Perlman

Tel 070-416 40 73

Tillgänglig 24 timmar om dygnet.

ektp@hotmail.com

Kontaka mig eller polisen på tel 114 14.


Just nu
Sista flygningen 2011   [9 dec]

Lucy8 och Rex2 fick åka med den sista flygningen från Irland för 2011.

Vi kunde flyga hem dom...

Söta valpar kom till Arlanda   [7 dec]

I måndags den 5 december landade 3 söta systrar, Pepsi2, Pippa och Poppy5. Pippa har flyttat till sitt nya...

Det rör på sig =)   [22 nov]

I helgen flyttade Sidney till sitt nya hem i Uppsala. Jonah flyttade till sitt nya hem i Hägersten...

Visa fler >>